m4%

Witamy na stronie programu m4% 2.0

Czym jest program m4% 2.0?

m4% to cztery m-składniki:

  • mstop.pl,
  • mobile (telefon komórkowy),
  • mbank (z nim mamy problem),
  • marketing.

Te 4 m-składniki łączą się ze sobą w określonej kolejności: na stronie mstop.pl umieszczony zostaje odnośnik do strony z doładowaniami GSM, ktoś klika w ten odnośnik i doładowuje swój telefon (mobile), firma doładowująca płaci nam 4% za od każdego doładowania, które możemy wykorzystać na prowadzenie akcji informacyjnej (marketing), np. na reklamę internetową, billboard, koszulki, gadżety, a to wszystko służy budowaniu świadomości problemu w społeczeństwie, jak to mbank (ostatnie m)i inne banki potrafią być bankozaurami

Kto może zostać uczestnikiem programu m4%?

Każdy, kto ma telefon na kartę i go doładowuje co jakiś. Wystarczy kliknąć link/banner na stronie mstop.pl lub wypełnić odpowiedni formularz, by znaleźć się w witrynie doładowań, wybrać sieć, kwotę  i dokonać transakcji. Nie musisz być osobą z problemem z bankiem, by doładowywać konto – wystarczy, że chcesz doładować telefon. Nie musisz mieć nawet konta w mbanku!  Możesz też promować m4% mówiąc o nim rodzinie i znajomym. Samo klikanie nic nie daje, więc jeśli nie chcesz doładować telefonu – nic ciekawego tam nie znajdziesz.

Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w programie m4%?

Po pierwsze – doładowujesz konto komórki szybko i bezpiecznie nie wychodząc z domu. Po drugie – nic Cię to nie kosztuje ponad kwotę doładowania. Po trzecie – mimo, że nic Cię to nie kosztuje – mstop.pl otrzyma 4% od kwoty Twojego doładowania. Dzięki tym 4% będzie można finansować różne akcje promocyjne. I na koniec – promocje! Np. podwójne doładowania, dodatkowe kwoty itp. Szczegóły zawsze dostępne podczas doładowywania.

Czy trzeba się gdzieś rejestrować? Ile mnie to kosztuje?

Nie trzeba się rejestrować. Jedyne, co należy robić, to doładowywać swój telefon co jakiś czas korzystając z linków/bannerów na stronach mstop.pl. Nie kosztuje to nic ponad to, co i tak robisz co jakiś czas – doładowanie konta Twojej komórki.

Czy to przypadkiem nie jest bratanie się z wrogiem?

Już nie! Zaczynaliśmy od programu partnerskiego mbanku, ale Użytkownicy zasugerowali nam inne rozwiązanie. Teraz korzystamy z usług doładowań innej firmy.