pytambank

Ponieważ forum mbanku przestało być dobrym miejscem do wymiany poglądów, na forum nabiciwmbank.pl pracownicy się nie udzielają, a spotkanie z klientami nie przyniosło oczekiwanych przez większość klientów rezultatów – jako niezależny (hmmm? ale staramy się?) serwis – spróbujemy podjąć pewną inicjatywę.

Niniejszym rusza akcja pytambank.

Wątków z pytaniami na obu forach jest dość sporo – ciężko z nich wybrać pytania dla wszystkich jednakowo ważne – w związku z tym uruchamiamy adres mailowy: pytambank@mstop.pl na który można wysyłać sensowne pytania (maksymalnie 5 od użytkownika). Innym sposobem podania pytań jest skorzystanie z formularza – nie trzeba podawać swojego emaila.

Z otrzymanych pytań cyklicznie będziemy wybierać najsensowniejsze i przeprowadzimy sondę wśród użytkowników, które wysłać. Wybrane przez Was pytania prześlemy do dyrektora mbanku oraz dwóch osób z zarządu BRE.

Jeśli jesteście za – przesyłajcie pytania. Jeśli nie – nie wysyłajcie. Każdy może tu postąpić wedle własnego uznania. Ale kilka odpowiedzi warto by było poznać.

Uwaga: nie odpowiadamy na maile wysłane na adres pytambank.