3maj(my) się

Wczoraj 101 dzień działania serwisu (chyba, że gdzieś się pomyliłem w obliczeniach). I pierwszy chyba błąd ortograficzny – „rzyczenia”, może komuś pomyliło się z „ryczeniem” bankozaura i jednocześnie ze składaniem życzeń? Mimo szybkiej reakcji – nie da się ukryć, że zauważyłem. Ale mam dobry humor więc nie będę bić, krzyczeć itp. 🙂

A humor mam dobry, bo po pierwsze – już tak długo jesteśmy razem. Po drugie – urodziny dziś mam. Po trzecie – pogoda od dwóch tygodni po prostu świetna nad morzem i dziś wyleżałem się na plaży za całą zimę. Po czwarte – najważniejsze – czas płynie i czekamy na wyrok SOKiK. Niezależnie od tego, jaki ten wyrok będzie – będziemy szukać nowych form działania i wspierania klientów banków.

Powoli zaczynacie korzystać z doładowań online, dzięki czemu zebraliśmy kilka złotych. Na razie doładowaliście swoje telefony za trochę ponad 200 złotych. Może ci, którzy skorzystali z tej możliwości – wpiszą w komentarzach w odpowiednim miejscu, jak przebiegło doładowanie, czy były jakieś problemy, dlaczego zdecydowali się na taką formę doładowania? Być może jest grono osób, które nie są do końca przekonane, czy to bezpieczne i sensowne.

Ze świata – podobno (choć to tylko plotka) ktoś w commerzbanku zapytał, o co z tymi całymi mstopami i nabitymi chodzi i czemu jeszcze z tym porządku nie zrobiono. Zobaczymy.

Z kraju – pojawiają się ciekawe rozwinięcia „mbank” gdyby potraktować to jako akronim  🙂 A może Wy macie jakieś własne pomysły? Można je w komentarzach wpisywać – tylko kulturalne muszą być.

Pozdrawiam i 3majcie się!
J@