Ciekawe zachowanie mbanku na forum

Na forum i blogu mbanku co jakiś czas ludzie publikują adres strony mstop.pl. Strona ta ma charakter wyłącznie informacyjny, nie nawołuje do żadnych drastycznych kroków, jest otwarta na prowadzenie DIALOGU pomiędzy stronami sporu, czy raczej problemu.
Nie podoba się to pracownikom mbanku – adres strony jest szybko usuwany z każdego posta, chyba że ktoś go zapisze w niecodzienny sposób. Czy bankozaurus boi się?
Po co się bać – nie chcemy niczyjej krzywdy, w tym krzywdy klientów i banku. Nasze działania mają na celu zwrócenie uwagi na zmienne traktowanie zapisów umowy przez bank i wykorzystywanie sytuacji silniejszego. Nie popieramy żadnych działań polegających na obrzucaniu się błotem i inwektywami, nie popieramy nazywania kogokolwiek złodziejem (dopóki nie zostanie mu to udowodnione). Działamy racjonalnie. Nie stoi za nami żadna siła finansowa (poza finansami na prawnika), a jedynie siły wyższe, jakimi są PRAWDA i UCZCIWOŚĆ. Oraz zasady etycznego biznesu.
Pytanie do wszystkich, którzy nie mają problemu i uważają bankozaury za dobre i godnie zaufania instytucje: z czym wam się kojarzy cenzura i utrudnianie dostępu do informacji?