mbank i multibank dostaną darmową promocję?

Społeczność zrzeszona na forum nabiciwbrebank.pl (które zaczęło swoją karierę w Internecie od adresów nabiciwmbank.pl i nabiciwmultibank.pl) od jakiegoś czasu zbiera pieniądze na akcje promocyjne… dla bankozaurów.

Z informacji zamieszczonych na forum wynika, że na dzień dzisiejszy (16/05/2009) zebrane zostało już… uwaga… 14 000 (tak, czternaście tysięcy!) złotych.

-Kwota nie jest może zbyt duża w porównaniu z wydatkami bankozaurów na promocję albo w porównaniu z premiami prezesów… – mówi założyciel forum – lecz mamy nadzieję, że akcja informacyjna o postępowaniu bankozaurów, jaką zamierzamy przeprowadzić – skłoni wiele osób do zastanowienia przed wzięciem kredytu w tych instytucjach, zarówno teraz, jak i w przyszłości, gdy znów kredyty będą łatwo dostępne.

Szczegóły akcji są jak na razie objęte tajemnicą, ale wiemy jedno: czegoś takiego w Polsce jeszcze nikt nie robił. Zebrana kwota pokazuje, jaką siłe ma społeczność internautów i że ludzie potrafią sobie wzajemnie zaufać i zjednoczyć się przeciwko silniejszemu przeciwnikowi.