Blipujesz?

Oto, co trafiło ostatnio do skrzynek forumowiczów nabiciwbrebank.pl:

Zapraszamy do zakładania profili w serwisie Blip.pl, gdzie można pokazywać to co dzieje się wokół banku, najnowsze wydarzenia, dyskutować oraz zadawać pytania do posłów, specjalistów PR oraz marketingowców.

Jak już pisaliśmy forum ma już swoje konto na blip.pl (http://nabiciwmbank.blip.pl). BRE w osobie mBanku idąc naszym śladem również niedawno założyło profil na Blip.pl.

Tak więc aby każdy na Blip.pl zapoznał się z tematem należy:
1. Założyć konto.
2. Ustawić odpowiedni status.
3. NAJWAŻNIEJSZE! Pisać z kulturą o sytuacji.
4. Zadawać pytania posłom, specjalistom PR, marketingowcom i mBankowi we własnej osobie.

Blip.pl to takie narzędzie jak SMS, gdzie pisze się komunikaty do 160 znaków.
Można tam wklejać ciekawe zdjęcia, filmy, strony www (ale z umiarem!).

Również istnieje możliwość utworzenia silnej społeczności wokół nabitych/mstop. Im silniejsi (im więcej nas tam będzie) tam będziemy, tym bardziej będziemy widoczni. Dodatkowo ta aktywność NIC nie kosztuje! Poza naszym czasem i kilkoma chwilami spędzonymi na wpisaniu tekstu.

Blip.pl ogląda też wielu dziennikarzy szukających tematów, wiec tym
bardziej trzeba tam naświetlać nasz problem (kulturalnie!).

Pamiętajcie! Cała Polska na nas patrzy!

Społeczności internetowe w służbie społeczności? Nie pierwszy to przypadek. Jakiś posiadacz konta firmowego postanowił się podzielić informacją, która być może nie do wszystkich dotarła – o wprowadzeniu opłat za niewykorzystany limit – informacja ta trafiła na pierwszą stronę wykop.pl. Z tego serwisu również korzysta wielu dziennikarzy, którzy piszą często artykuły o sprawach poruszanych na wykop.pl.