Przykre zdarzenie w oddziale Multibank

W dniu dzisiejszym Administrator forum nabiciwmbank.pl został poinformowany iż na oddziale Multibanku przy ul. Wańkowicza 1 w Warszawie została umieszczona naklejka, która jest używana w akcji „Samochodowe polowanie na Bankozaura„.

Wiadomą rzeczą jest, że ludzie działają różnie – jedni pod wpływem przemyśleń, drudzy pod wpływem emocji. Niestety to zachowanie jest nie do przyjęcia przez grupę zarządzającą forum oraz osoby związane z mstop.pl i nie będzie w żaden sposób tolerowane. Zachowanie takie to po prostu wandalizm i ze wszech miar jesteśmy tego typu działaniom przeciwni.

Tego kto to zrobił prosimy o usunięcie naklejki z placówki. Działanie to zostało podjęte bez ustalenia z nikim ani z grupy zarządzającej forum nabiciwbrebank.pl ani mstop.pl. Ten kto to zrobił powinien mieć świadomość tego, że po prostu szkodzi naszej sprawie i stawia w złym świetle całą pracę, która została włożona w przedsięwzięcie jakim jest forum nabiciwbrebank.pl i mstop.pl.

Nie chcemy aby takie zdarzenie miało kiedykolwiek jeszcze miejsce. Mamy poważny problem do rozwiązania – zachowujmy się poważnie, jak dorosłym ludziom przystoi. Ten, kto zamieścił naklejkę zachował się skandalicznie i niedojrzale. Podkreślamy jeszcze raz – działanie to było niezgodne z zasadami jakimi chcemy kierować się w rozwiązaniu problemu.

Grupa zarządzająca forum nabiciwbrebank.pl ani nikt z mStop.pl nie są odpowiedzialni za takie zachowania i nigdy nie będą ich popierać. Staramy się prowadzić do rozwiązania problemu na wyraźnym, wysokim i kulturalnym poziomie tak by móc być wzorem dla innych.

http://nabiciwmbank.pl/index.php/topic,1285.msg14574.html#msg14574