Forum nabiciwbrebank.pl tymczasowo „tylko do odczytu”

Dnia 30 grudnia 2009 roku Administrator forum działającego pod adresami nabiciwmbank.pl, nabiciwmultibank.pl, nabiciwbrebank.pl wraz z osobami pomagającymi mu w dbaniu o forum – podjął decyzję o tymczasowym zawieszeniu publikowania wiadomości.

-Decyzja była trudna, ale sytuacja, jaka zaistniała po zakończeniu cyklu spotkań z przedstawicielami BRE Banku wymagała takiego posunięcia – mówi Administrator forum. – Zależy mi na tym, by dyskusje na forum były merytoryczne – nawet o rzeczach, z którymi się nie zgadzamy, można dyskutować na poziomie. Nasza inicjatywa działa już blisko rok, forum zawsze było i jest otwarte na głosy z różnych stron barykady, ale tym razem sporo osób posunęło się o jeden most za daleko.

W czasie „zawieszenia” nadal można przeglądać forum oraz wysyłać prywatne wiadomości między jego użytkownikami. 8 stycznia 2010 zostanie przywrócona pełna funkcjonalność, ale będzie rozpoczynać okres próby – czy po tygodniowym wygaszeniu emocji użytkownicy będą gotowi powstrzymać się od niepożądanych zachowań.