Klienci z inicjatyw NabiciWmBank.pl oraz mStop.pl wspólnie z BRE Bankiem przekazują pieniądze potrzebującym

Dom Małego Dziecka w Łodzi i Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Krasnal” otrzymały wsparcie od mBanku, MultiBanku oraz Klientów skupionych wokół inicjatyw konsumenckich NabiciWmBank.pl oraz mStop.pl. Wszystko w ramach uzgodnień kończących rozmowy na temat oferty dla Klientów posiadających kredyt w tzw. starym portfelu.

We wspólnym oświadczeniu mBanku, MultiBanku i Klientów skupionych wokół inicjatyw konsumenckich NabiciWmBank.pl oraz mStop.pl zadeklarowano, że środki zebrane przez Klientów zostaną powiększone przez banki i przekazane na cele charytatywne. W specjalnym głosowaniu społeczność skupiona wokół forum NabiciWmBank.pl zgodziła się na realizację podjętej przez swoją reprezentację deklaracji i przekazanie zgromadzonych środków potrzebującym. Sumę tę uzupełniły banki. Dom Małego Dziecka w Łodzi i Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Krasnal” otrzymały w sumie 24 tysiące złotych. Pieniądze przekazane dla Domu Małego Dziecka zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd dzieci, natomiast Stowarzyszenie „Krasnal” kupi sprzęt rehabilitacyjny dla swoich podopiecznych.

Ostatnie, kończące cykl rozmów, spotkanie między przedstawicielami mBanku i MultiBanku a Klientami skupionymi wokół inicjatywach konsumenckich NabiciWmBank.pl oraz mStop.pl odbyło się 17 grudnia 2009 r. w siedzibie BRE Banku w Warszawie. Efektem rozmów była m.in. całkowicie nowa, opracowana wspólnie z Klientami oferta przewalutowania kredytów we frankach szwajcarskich (CHF) na euro (EUR). Preferencyjne warunki dostępne są dla Klientów posiadających kredyty hipoteczne mBanku i MultiBanku, dla których umowy podpisano do jesieni 2006 roku. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.