Uwaga mNabici

Szanowni Państwo,

doszły do nas niepokojące sygnały, że nieznane osoby bądź firmy próbują ugrać coś na naszej wspólnej, nieciekawej, sytuacji. Powstają liczne strony (reklamujące się jako mające na celu pomoc poszkodowanym klientom)  na których można (trzeba) podać swojego maila, kwotę kredytu, czasem nawet imię i nazwisko.

Jak Państwo zapewne zauważyli – takich danych nie zbieramy w serwisie mstop.pl ani nabiciwmbank.pl – licznik kredytów nie wymaga od Państwa podania żadnych danych, na podstawie których można jednoznacznie zidentyfikować osobę.

Ponadto oba seriwsy ze sobą współpracują i starają się podjąć skoordynowane działania mające na celu osiągnięcie wspólnych korzyści przez wszystkich Klientów. W obu serwisach istnieje możliwość dodawania własnych wpisów  (forum i komenarze) i czasem pojawiają się w nich odnośniki do innych serwisów, tworzonych przez osoby trzecie. Proszę pamiętać, że dopóki oficjalnie nie podamy tego do wiadomości – nie współpracujemy z tymi serwisami.

W przyszłości bazy danych z imionami, nazwiskami, mailami, kwotami kredytu – mogą posłużyć w celu wysyłania Państwu ogłoszeń, szczególnie instytucji finansowych (albo co gorsza – służyć do wyłudzenia danych związanych z rachunkami bankowymi). Pominąwszy już fakt legalności zbierania takich danych bez zgłoszenia tego do GIODO. Jeśli nawet nie posłużą – proszę pamiętać o jednym: w jedności tkwi siła! Jeśli rozdrobnimy się na wiele grup – możemy na tym sporo stracić.

Życząc wszystkiego dobrego w rozwiązywaniu problemu z bankami – zalecamy ostrożność.

Aktualizacja: Administrator forum nabiciwmbank.pl poprosił o umieszczenie informacji, że powyższe nie dotyczy strony www.mzmiana.cba.pl
Więc informację taką zamieszczamy, ale nie bez komentarza: przy obecnym kursie franka operacja refinansowania kredytu może być nieopłacalna. A jeśli ktoś ma ulgę odsetkową – refinansowanie mu jej nie odbierze (mimo to przed refinansowaniem proszę skonsultować się z US).