Pracownik mbanku a merytoryczna dyskusja…

Po raz kolejny pracownicy mbanku udowadniają, że nie są w stanie prowadzić merytorycznej dyskusji, a jedynie szukają dziury w całym. Żeby tylko nie odpowiedzieć na pytania, żeby tylko zarobić na uwiązanych na dziesiątki lat klientach…

Na forum banku pojawiła się wiadomość pana Tomasza (dla niewtajemniczonych – pracownik mbanku): (…) Więc „non-profitowa” akcja z reklamami w tle 🙂 powinna być skierowana przeciw całemu systemowi bankowemu w Polsce jeżeli mamy trzymać się detali (a i z pewnością ruch wzrośnie i dochody z reklamy dla właściciela strony).
Panie Tomaszu – za panem stoi potężna insytutucja, pan nie pokrywa z własnej kieszeni opłat za serwer, na którym jest forum (a może?), pan nie płaci za reklamy banku w mediach (a może?).
Dodamy jeszcze, że na forum sami użytkownicy zaoferowali zrzutkę na serwery, nikt ich do tego nie namawiał. Ale łatwiej jest nam rozliczyć się z reklam, niż z pieniędzy zebranych od poszkodowanych przez pańskiego pracodawcę. Dlaczego? Bo właśnie tacy ludzie jak pan zarzucą nam zaraz, że zebrane pieniądze idą do prywatnej kieszeni właścicieli strony.
Czy wie pan jaki ruch dziennie generują poszkodowani przez mbank i multibank? To dzięki panu i bankom musieliśmy wprowadzić reklamy – gdyby nie wy, nie byłoby problemu.
Dopóki będziemy w stanie utrzymać serwis z reklam – do nikogo nie wyciągniemy ręki po pieniądze.
Nam ufa już kilka tysięcy nabitych w mbank i multibank – to są te osoby, które przestały ufać wam – bankom.