SlidersBank

Pamiętacie taki serial „Sliders”? Bohaterowie podróżowali między różnymi rzeczywistościami – cały czas byli na Ziemi, ale w różnych jej odmianach (np. z rozwiniętą nauką albo wręcz przeciwnie), czasami nawet natykali się na własne alter ego.

Z innej rzeczywistości jest również chyba pan Wojciech Bolanowski, Dyrektor Biura Marketingu Multibanku (PR, komunikacja), który udzielił wywiadu p. Marlenie Wrzód. Tekst został opublikowany w „Marketingu przy kawie” – Przychodzi bankier do lekarza.

Jak wynika z wywiadu, bardzo sympatyczny człowiek, zaczynał pracę grupie kapitałowej BRE w siostrzanym mBanku i w wywiadzie opowiada o swojej ścieżce kariery, o tym, że z wykształcenia jest lekarzem i teologiem i o tym, że obecny czas to to ?dobry czas? dla banków. W całym wywiadzie p. Wojciech nie wspomina o problemie klientów grupy BRE, albo udając, że nic się nie dzieje, albo nie mając o tym zielonego pojęcia (stąd przypuszczenie, iż może pochodzić z równoległego świata, gdzie historia potoczyła się inaczej).

Ale przecież MpK to branżowy newsletter o dobrej opinii i z ciekawymi informacjami. Czytają go ludzie z branży, doskonale znający obecne kłopoty wizerunkowe Multibanku i mBanku, więc nie poruszanie tego tematu w rozmowie zakrawa na obrażanie ich inteligencji. I na pewno nie poprawia wizerunku instytucji, który Pan Bolanowski reprezentuje.

Źródło: http://brzytwa.wordpress.com/2009/03/16/multibank-z-innego-swiata/