Głos niedzielny

Wypadałoby czasem coś napisać, odezwać się chociaż. Trochę zabiegany ostatnio jestem i tylko rzucam okiem od czasu do czasu czujnym, czy w serwisie nie idzie jakiś materiał, który iść nie powinien. Czasem przytnę coś tu czy tam, albo przesunę w inne miejsce. Taki bardziej red.nacz. ze mnie, niż despotyczny władca.

Dostaję czasem maila, czemu mstop jest taki, a nie inny, czemu nie ma totalnego pojeżdżania mbanku czy multibanku, czemu mzłodziej czy moszust jest m[ciachany] w komentarzach. Sprawa jest prosta – nie chcę, by doszło do sytuacji jak z szatanderem – że nagle znika forum klientów. Na to nikt z nas nie może sobie pozwolić.

Dostałem też kilka maili z linkiem do artykułu o „pokoleniu goldenline”, o „nowych ruchach społecznych”… Szczerze mówiąc, nie mam nawet konta na gl i nigdy nie miałem. Jakoś nie odczuwam potrzeby opisywania swojej kariery, bo po co? Żeby popisać się przed znajomymi?  OK, fajnie by było, jakby jakiś headhunter zadzwonił i zaproponował wieeeeeeeelkieeee pieniądze za pracę w PR, reklamie, albo jako członek jakiejś rady nadzorczej, w ostateczności dodatkową pracę – jako konsultant w moich dziedzinach – bo innego celu w istnieniu w takiej „społeczności GL” nie dostrzegam. Zresztą, dobrze skomentował zjawisko „pokolenia GL” J.Gadzinowiski (nie mylić z Gadzinowskim od polityki) w swoim blogu gadzinowski.pl, więc ja odpuszczę.

Maile są różne, w części zadajecie pytania, które nie do mnie (ani do mstop jako takiego) powinny być kierowane – między innymi stąd akcja „pytambank”. Oprócz niej – w najbliższym czasie mamy zamiar zacząć zbierać fundusze na prawników i marketing akcji i być może zrobimy to w dość niespodziewany sposób. Ale o tym na razie – sza.

Na koniec mała prośba do tych, którzy pytają „czy mam przyjąć propozycję mbanku” albo „wyślijcie mi wzory reklamacji”. Polecam lekturę forum nabiciwmbank.pl – są tam działy dostępne po zarejestrowaniu. Np. z przydatnymi dokumentami.

Pozdrawiam i do przeczytania następnym razem.
J.