Forum nabici w mbank zbiera na marketing

Zróbmy ściepę narodową, kupmy bombę… marketingową.

Takim hasłem można podsumować aktualne działania użytkowników forum nabiciwmbank.pl. Około 2000 osób zjednoczonych w sporze z mbankiem i multibankiem (oba należące do BRE) postanowiło zebrać trochę pieniędzy na promocję „ku przestrodze” problemu klientów z kredytami hipotecznymi w CHF tzw. starego portfela.

-Użytkownicy postanowili zbierać pieniądze, więc przygotowałem do tego odpowiednią platformę. – mówi założyciel i administrator forum. – Akcja jest oddolna, użytkownicy chcą przenieść działanie forum na nowy grunt, marketingowy, teraz technicznie jest to możliwe.
O szczegółach działań jednak nie chce mówić:
-Na dzień dzisiejszy jest za wcześnie, by zdradzać szczegóły. Czy będą to gadżety (koszulki, kubki, smycze…), czy reklama mobilna, czy billboard w centrum Warszawy i innych miast – wszyscy dowiedzą się w odpowiednim momencie.
Na pytanie, czy jako administrator ma coś z tej „zrzutki” odpowiada oburzony:
-Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami – forum jest utrzymywane z reklam wyświetlanych u góry. Mam pracę, nie potrzebuję dodatkowych pieniędzy. Zdecydowałem się na prowadzenie forum i nie zamierzam czerpać z tego korzyści finansowych. Czuję, że robię coś dobrego, dużo się przy tym uczę – to jest cały mój zysk.

Szczegóły akcji forumowiczów: zbiórka na cele marketingowe – nabici w mbank