Komunikat mbanku na forum – konkurs polecambank

Aktualizacja: oczywiście, przepraszamy – tytuł został poprawiony na prawidłowy –
„konkurs polecambank” a nie „konkurs nabiciwbank”.

Pracownik mbanku występujący na forum tegoż jako aviator opublikował post zawierający stanowisko mbanku w sprawie poruszanej w artykule nabici w aparat.

Konkurs polecamBank spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem naszych Klientów.

Wszyscy Uczestnicy zabawy otrzymają nagrody, co gwarantuje regulamin konkursu.
Jednocześnie informujemy, że poziom zainteresowania spowodował, że część Uczestników, którzy zdobyli w konkursie aparaty cyfrowe, zestawy głośników multimedialnych oraz odtwarzacze mp3 otrzyma nagrody inne niż te prezentowane w sekcji ?Nagrody?.

Zgodnie z zapisami regulaminu konkursu, będą to nagrody o maksymalnie zbliżonych parametrach, równie atrakcyjne oraz o nie mniejszej wartości. Zamiana nagród spowodowana jest bardzo dużą liczbą Uczestników konkursu, którzy pokonali wymagany próg punktowy, oraz niewystarczającymi stanami magazynowymi producentów.

Deklarowana w regulaminie wartość aparatów fotograficznych to 530 zł brutto. Jako nagrody zamienne mBank prześle części Klientom aparaty J50 oraz J120. Różnice w parametrach tych aparatów w stosunku do nagrody podanej na stronach są minimalne. Dokonując wyboru nagród zastępczych zadbaliśmy nie tylko o zapewnienie sprzętu tej samej klasy, ale także o taką samą, a nawet wyższą wartość nagród w stosunku do deklarowanej. Przy podejmowaniu decyzji bazowaliśmy na cenniku producenta i dostępności oferty w polskich magazynach. Zgodnie z aktualnym cennikiem Fuji Distribuition Polska aparat J50 kosztuje 599 brutto, a J120 649 brutto. W przypadku tych nagród dostosowana zostanie również wartość nagrody pieniężnej, stanowiąca równowartość stosownego podatku.

Źródło: http://www.mbank.pl/forum/read.html?f=1&i=892656&t=889923

(podkreślenia – mstop)