Jak wykorzystać siłę przeciwnika

Zastanawiacie się pewnie, co robi na górze strony ta reklama doładowań mbanku… Już wyjaśniamy: dziś rusza program m4% dzięki któremu mamy nadzieję zebrać kilka złotych na akcje marketingowe mstop.pl.

Ideą m4% jest wykorzystanie… programu partnerskiego mbanku do zbierania funduszy na materiały promocyjne – billboardy, reklamę internetową, a jeśli zainteresowanie będzie duże – różne gadżety. Ktoś może pomyśleć, że to bratanie się z bankozaurem, ale będzie w błędzie. Wykorzystajmy to, co nam dają!

Kto ma ochotę wesprzeć społeczność np. przekazując bezpośrednio środki forum nabiciwmbank.pl – proszę bardzo. A kto ma ochotę doładować telefon, jak co jakiś czas trzeba to zrobić, też może. W ten sposób wszyscy zyskują podwójnie: użytkownik – doładowuje telefon i wydziera kilka groszy mbankowi, które to grosze posłużą wszystkim. Fajnie? Fajnie.

Więc za każdym razem, gdy chcesz doładować komórkę – skorzystaj z linków na mstop.pl! 😉

Aktualizacja: reklam i doładowań mbanku już nie ma. Zgodnie z sugestiami użytkowników – przerzuciliśmy się do innej firmy. Dzięki temu możliwe są doładowania nawet bez konta w mbanku.