mbank zmienił zdanie?

Dopiero co informowaliśmy o problemie klientów mbanku, którzy wzięli udział w konkursie polecambank i wygrali aparaty fotograficzne. mbank planował niektórym ze zwycięzców przekazać inne aparaty, niż obiecane. Skierowaliśmy listownie pytanie do rzecznika prasowego mbanku, co mbank zamierza zrobić, by klienci nie czuli się oszukani.

Jeszcze wczoraj pracownik mbanku piszący pod pseudonimem aviator przekazał na forum mbanku informację, że obiecanych aparatów nie będzie dla wszystkich.

Dziś, około 20:20 otrzymaliśmy list od pani Anny Moszczyńskiej – rzecznika prasowego mbanku, który publikujemy w całości.

Informuję, że zakończony konkurs polecamBank cieszył się niezwykle dużą popularnością.
Dziękujemy wszystkim Klientom za zaangażowanie.

mBank poinformował, że w związku z wyjątkowo dużym zainteresowaniem konkursem oraz brakiem stosownej liczby aparatów na rynku, część Uczestników otrzyma inne modele aparatów Fuji o podobnej konfiguracji do prezentowanych na stronie konkursowej. Zamienniki miały zapewnć dostarczenie nagród w regulaminowym terminie.

W związku z oczekiwaniami Klientów i ich deklaracjami, pojawiającymi się na Forum oraz w mailach, że są w stanie czekać na nagrody dłużej niż przewiduje regulamin, mBank prowadził rozmowy z Fuji.

W ich wyniku otrzymaliśmy potwierdzenie, że wszyscy Laureaci, którzy zdobyli aparat fotograficzny, otrzymają model s1000fd, jednak czas oczekiwania na nagrodę będzie wydłużony.

Pozdrawiam,
Anna Moszczyńska
Rzecznik prasowy mBanku

Mamy nadzieję, że to rozwiązuje problem nagród w konkursie polecambank. Tym razem możemy zakrzyknąć: brawo mbank! Reakcja nieco spóźniona, ale lepiej późno, niż wcale. Z drugiej strony – czego tu gratulować, skoro mbank sam najpierw narobił sobie kłopotów. Oczywiście będziemy śledzić sprawę – czekamy na sygnały klientów, gdyby jednak otrzymali inne nagrody.

A my, no cóż – nadal czekamy na naprawę stosunków z klientami tzw. starego portfela kredytów hipotecznych mbanku.